Liverpool – Manchester United. Typy, kursy (17.01.2021)
17.01.2021
Ostatnia aktualizacja 4 lutego, 2021 o 14:49

O 17:30 na Anfield mecz coraz bardziej wyczekiwany przez kibiców, bowiem naprzeciw siebie stanie lider i wicelider Premier League. Bitwa o mistrzowski tytuł? Może to zbyt duże określenie jak na ten etap sezonu, jednak z całą pewnością wynik tej potyczki będzie miał ogromne znaczenie w kwestii kolejnych spotkań. Kto spisze się lepiej? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Liverpool – Manchester United zapowiedź (niedziela, 17:30)

Dla Liverpoolu ostatnie tygodnie nie są zbyt udane. Po bardzo dobrych rezultatach w kilku kolejnych grach w listopadzie i grudniu The Reds awansowali na pierwsze miejsce w tabeli i zdawało się, że pewnie będą kroczyć po obronę mistrzowskiego tytułu. Remisy z Fulham, West Bromem oraz Newcastle, a także porażka z Southampton szybko sprowadziły kibiców Liverpoolu na ziemię, gdyż wszystkie te potknięcia zostały skrzętnie wykorzystane przez coraz lepiej radzący sobie Manchester United, który ma obecnie 3 punkty przewagi nad rywalem. Co więcej, dzięki wczorajszemu zwycięstwu z Southampton Leicester wskoczyło, przynajmniej na chwilę, na pozycję wicelidera, a tuż za plecami Liverpoolu znajduje się też Manchester City. Piłkarze Juergena Kloppa nie pokazywali ostatnio zbyt dobrego futbolu i dzisiaj będą musieli na pewno wznieść się na wyżyny umiejętności, jeśli chcą zachować komplet punktów na Anfield.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Manchester United jest natomiast w dużym “gazie”, a rezultaty przez nich osiągane mogą budzić podziw. Czerwone Diabły być może nie prezentują cały czas wybitnego poziomu piłkarskiego, ale cechuje ich duży pragmatyzm pozwalający na zwyciężanie nawet w spotkaniach, w których ich postawa jest nieco słabsza. Doskonale w te ramy wpisuje się ostatni mecz United z Burnley, w którym goście długo uderzali głową w mur, aż w końcu udało im się zdobyć zwycięską bramkę. Biorąc pod uwagę, że Liverpool jest niepokonany w lidze na Anfield niemal od 4 lat dla Man United remis w dzisiejszym pojedynku powinien być celem minimum.

Liverpool – Manchester United kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Liverpoolu, kurs: 1.98

– remis, kurs: 3.90

– zwycięstwo Man United, kurs: 3.59

Liverpool – Manchester United nasze typy

Mamy do czynienia z niezwykle mocnymi drużynami. Gospodarze grają od dłuższego czasu fantastycznie na własnym boisku, natomiast siłą United są spotkania wyjazdowe. Pojedynek powinien być wyrównany, a ewentualne zwycięstwo którejś z drużyn może być odniesione w sporych mękach. Typujemy under bramkowy.

Liverpool – Manchester United | Typ: Poniżej 2,5 gola @2.12 LV BET

Liverpool – Manchester United | Typ: Powyżej 4,5 żółtych kartek @2.00 LV BET