David Niepsuj nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała

11.02.2021

David Niepsuj podpisał kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nowy piłkarz “Górali” związał się z klubem umową do końca sezonu.

Pięć lat w ekstraklasie

David Niepsuj od czterech i pół roku występuje w ekstraklasie. Pierwsze trzy lata piłkarz spędził w Pogoni Szczecin, a następnie powędrował do Wisły Kraków. 25-latek nie był jednak kluczową postacią zespołów, w których grał, choć wpływ na jego pozycję miały kontuzje. Najwięcej spotkań rozegrał w sezonie 2019/2020 w barwach “Białej Gwiazdy”, gdy 22 razy pojawił się na placu gry.

W rundzie jesiennej polski piłkarz, który posiada również niemieckie obywatelstwo, zagrał w zaledwie dwóch spotkaniach. Dlatego jego odejście z Wisły Kraków wydawało się nieuniknione. Zawodnik “Białej Gwiazdy” w ubiegłym tygodniu rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Piłkarz poszedł drogą kolegi z Wisły Kraków

Następnym punktem w piłkarskiej przygodzie 25-latka będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. David Niepsuj związał się z klubem półroczną umową.

To drugi transfer z Wisły Kraków do Podbeskidzia Bielsko-Biała w zimowym oknie transferowym. Wcześniej podobną drogę wybrał bowiem Rafał Janicki, który ma już na koncie debiutanckie trafienie, w spotkaniu z Legią.

Fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała