VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach. Typy, kursy (14.02.2021)

14.02.2021

VfL Wolfsburg w tej kolejce zmierzy się na własnym stadionie z Borussią Mönchengladbach. Który zespół poczyni kroki w celu awansu do europejskich pucharów?

VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach zapowiedź

Ostatnie tygodnie są niezwykle udane dla zespołu gospodarzy. Podopieczni Olivera Glasnera wygrali pięć kolejnych meczów, w dodatku nie tracąc ani jednego gola. “Wilki” dzięki dobrej serii znajdują się na podium Bundesligi – z 38 punktami zajmują trzecią lokatę.

Tymczasem goście w ostatnim czasie radzili sobie nieźle, aczkolwiek o dwóch poprzednich pojedynkach w lidze woleliby zapomnieć. Najpierw drużyna zremisowała na wyjeździe z Unionem 1:1, a następnie przegrała u siebie 1:2 z FC Köln. W tej chwili podopieczni Marco Rose okupują siódme miejsce, gromadząc 32 punkty.

Scenariusz każdego z trzech ostatnich starć zespołów układał się inaczej. Najpierw “Wilki” wygrały 2:1, potem “Źrebaki” rozgromiły rywali 3:0, a poprzedni pojedynek zakończył się remisem 1:1. Co nas czeka tym razem?

VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach kursy

Chociaż szanse obu drużyn na trzy punkty są dość wyrównane, bukmacherzy oceniają większe prawdopodobieństwo na triumf gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.45, natomiast na zwycięstwo gości 2.85. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.45.

VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach typy

Wolfsburg – Borussia | Typ: Wolfsburg wygra przynajmniej jedną połowę @1.70 STS

Wolfsburg – Borussia | Typ: Wout Weghorst strzeli @2.30 STS