Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (20.02.2021)

Podbeskidzie Bielsko-Biała w najbliższym spotkaniu PKO BP Ekstraklasy zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Czy beniaminek dołoży kolejne punkty na swoje konto?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku “Górale” znajdowali się w strefie spadkowej. Koniec końców, zespół z niej wyszedł, rozgrywając udane spotkania. Podopieczni Roberta Kasperczyka pokonali kolejno Legię i Górnika, a następnie zremisowali z Cracovią. W tej chwili drużyna znajduje się na 15. miejscu, gromadząc 16 punktów.

Z kolei Jaga wciąż jest dość blisko strefy pucharowej. Zespół z Białegostoku zajmuje aktualnie szóste miejsce i traci do podium zaledwie cztery punkty. Poza zwycięstwem 2:0 z Lechią podopieczni Bogdana Zająca nie mają jednak zbyt wielu powodów do zachwytu. Od początku rozgrywek zespół gra bowiem w kratkę, aczkolwiek przy szczęśliwym zbiegu okoliczności może się zakręcić koło czołówki.

Tylko raz w historii występów w ekstraklasie Jagiellonia wywiozła trzy punkty z Bielska-Białej. Miało to miejsce w 2013 roku, gdy białostoczanie wygrali 1:0 po bramce Dawida Plizgi. Czy goście postarają się o przełamanie złej serii z rywalem?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok kursy

Bukmacherzy twierdzą, że nieco większe szanse na trzy punkty mają goście. Kurs na to zdarzenie wnosi 2.45, natomiast na zwycięstwo gości 2.90. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok typy

Choć spotkanie wydaje się zacięte, nie można się w nim raczej spodziewać zbyt wielu goli z obu stron. Prawdopodobnie zobaczymy jednak więcej kartek. Szczególnie, że bielszczanie zbierają ich dość sporo.

Podbeskidzie – Jagiellonia | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.94 STS

Podbeskidzie – Jagiellonia | Typ: Powyżej 4.5 kartek @2.75 STS