Paris Saint-Germain – AS Monaco. Typy, kursy (21.02.2021)

Paris Saint-Germain w niedzielnym meczu zmierzy się z AS Monaco. Czy podopieczni Mauricio Pochettino wskoczą na pozycję lidera Ligue 1?

Paris Saint-Germain – AS Monaco zapowiedź

Po zakończeniu poprzedniej kolejki paryżanie znajdowali się na trzeciej pozycji w Ligue 1, z 54 punktami na koncie. To jednak możliwe, że zespół Mauricio Pochettino zakończy ten weekend na pozycji lidera. Trzeba przyznać, że PSG dobrze się spisuje w ostatnim czasie i piłkarze już raczej nie mają w pamięci porażki z Lorient 2:3. Co więcej, po zwycięstwie 4:1 z Barceloną w Lidze Mistrzów można się raczej spodziewać rozpędu.

Tymczasem zawodnicy z Księstwa kontynuują swoją świetną serię w Ligue 1. Zespół nie przegrał żadnego z dziesięciu ostatnich spotkań, dzięki czemu wspiął się wysoko w tabeli. Aktualnie drużyna znajduje się na czwartym miejscu w lidze, gromadząc 49 punktów. Może i zespół na tym etapie traci pięć punktów do czołówki, aczkolwiek nad piątym Rennes ma przewagę aż 11 punktów.

W listopadzie lepsi okazali się piłkarze z Monako, którzy wygrali wówczas 3:2, odrabiając straty w drugiej połowie. Tym samym zespół przełamał niemoc, która trwała cztery lata. Może również w Paryżu podopieczni Niko Kovaca będą w stanie zdobyć punkty?

Paris Saint-Germain – AS Monaco kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.62, natomiast zespołu z Księstwa 5.15. Z kolei szanse na remis oceniono na 4.20.

Paris Saint-Germain – AS Monaco typy

Wydaje się, że gospodarze powinni mieć przewagę, aczkolwiek goście również powinni znaleźć drogę do bramki. Warto zwrócić uwagę także na ostatnią formę strzelecką Moise Keana, który zdobywał bramki w trzech kolejnych meczach. Może tym razem Włoch również ukąsi rywali?

PSG – Monaco | Typ: Obie drużyny strzelą @1.50 STS

PSG – Monaco | Typ: Moise Kean strzeli @2.25 STS