Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (26.02.2021)

Raków Częstochowa w piątkowym meczu zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Czy gospodarze po zwycięstwie z Zagłębiem będą kontynuować serię zwycięstw.

Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź

Podopieczni Marka Papszuna rozpoczęli 2021 rok od trzech porażek z rzędu. W minionej kolejce zespół jednak się przełamał, pokonując 2:1 Zagłębie Lubin. Dzięki temu zespół utrzymał trzecią lokatę w PKO BP Ekstraklasie, gromadząc 31 punktów. Do drugiej Pogoni drużyna traci jednak cztery oczka.

Tymczasem “Górale” w tym roku jeszcze nie przegrali spotkania w tym roku, wychodząc ze strefy spadkowej. Zespół najpierw pokonał Legię i Górnika, a następnie zremisował z Cracovią i Jagiellonią. Tym samym podopieczni Roberta Kasperczyka zajmują 15. pozycję, z 17 punktami na koncie.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się pewną wygraną Rakowa. Zespół Marka Papszuna przegrywał na początku meczu, aczkolwiek koniec końców wygrał 4:1. Jak będzie tym razem?

Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.52, natomiast na triumf ich rywali 7.05. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.00.

Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Wydaje się, że obie drużyny w tym spotkaniu powinny znaleźć drogę do bramki. Faworytem do jednego z goli jest Ivi, który jest najlepszym strzelcem Rakowa w tym sezonie.

Raków – Podbeskidzie | Typ: Obie drużyny strzelą @1.88 STS

Raków – Podbeskidzie | Typ: Ivi strzeli @2.25 STS