Stal Mielec – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (27.02.2021)

Stal Mielec w sobotnim meczu PKO BP Ekstraklasy zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk. Czy gospodarze zatrzymają rozpędzoną w ostatnim czasie Lechię?

Stal Mielec – Lechia Gdańsk zapowiedź

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego aktualnie znajdują się na dnie tabeli PKO Ekstraklasy, z 15 punktami na koncie. Od początku roku zespół jednak rzadko przegrywa. Mielczanie przez ten czas zanotowali tylko jedną porażkę i aż trzy razy zremisowali.

Tymczasem Lechia po nieudanym początku roku spisuje się coraz lepiej. Gdańszczanie w ostatnich dwóch meczach zdobyli sześć punktów, pokonując Raków i Górnika. Co więcej, drużyna w obu starciach zachowała czyste konto. Dzięki temu Lechiści zajmują piąte miejsce w lidze, gromadząc 26 punktów.

W poprzednim pojedynku zespołów mielczanie przez moment nawet prowadzili 2:1. Wówczas jednak Lechiści zadali im trzy ciosy, wygrywając ostatecznie 4:2. Czy tym razem zespół Piotra Stokowca znów sięgnie po trzy punkty?

Stal Mielec – Lechia Gdańsk kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku większe szanse Lechistów. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.50, a ich rywali 3.00. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.15

Stal Mielec – Lechia Gdańsk typy

Po gospodarzach raczej nie można się spodziewać dużej liczby goli – ostatnio rzadko znajdują drogę do bramki. Z kolei piłkarze z Trójmiasta w tym roku jeszcze nie strzelili gola w drugiej połowie spotkania.

Stal – Lechia | Typ: Stal strzeli mniej niż 1.5 goli @1.42 STS

Stal – Lechia | Typ: Lechia nie strzeli gola w drugiej połowie @1.98 STS