Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Typy, kursy (27.02.2021)

Jagiellonia Białystok w najbliższym spotkaniu ligowym podejmie Piasta Gliwice. Czy podopieczni Waldemara Fornalika przedłużą serię bez zwycięstwa rywali?

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice zapowiedź

Białostoczanie rozpoczęli 2021 rok w lidze od zwycięstwa 2:0 z Lechią. Od tamtej pory zespół jednak już ani razu nie sięgnął po trzy punkty. Jaga najpierw przegrała 0:2 z Wisłą Kraków, a następnie zremisowała 1:1 kolejno z Legią i Podbeskidziem. W tej chwili zespół znajduje się na ósmym miejscu w lidze, gromadząc 25 punktów.

Również podopieczni Waldemara Fornalika ostatnio nie zachwycali. Zespół najpierw zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Pogonią, a następnie przegrał 0:1 u siebie z Wartą. Drużyna aktualnie zajmuje 13. miejsce w lidze, z 21 punktami na koncie.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się minimalnym zwycięstwem zespołu Bogdana Zająca 1:0. Co nas czeka w sobotnim pojedynku drużyn?

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice kursy

Według bukmacherów, większe szanse na trzy punkty mają gliwiczanie. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.35, natomiast na triumf gospodarzy 3.15. Tymczasem szanse na remis ustalono na 3.25.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice typy

Gospodarze ostatnio nie brylują w ofensywie, a co za tym idzie – zdobywają niewiele bramek. Dlatego można się spodziewać, że również tym razem nie strzelą więcej niż jednego gola. Z kolei goście mogą pokładać nadzieje w powracającym po kontuzji Jakubie Świerczoku.

Jagiellonia – Piast | Typ: Jagiellonia mniej niż 1.5 goli @1.48 STS

Jagiellonia – Piast | Typ: Jakub Świerczok strzeli @2.50 STS

Fot. YouTube/Jaga TV