Legia Warszawa – Piast Gliwice. Typy, kursy (03.03.2021)
03.03.2021

Rywalizacja Legii z Piastem zakończy ćwierćfinałowe zmagania Pucharu Polski. Czy mistrz Polski zdoła pokonać zespół z Gliwic i awansuje dalej? 

Legia Warszawa – Piast Gliwice zapowiedź (środa, 20:30)

Po niewątpliwej wpadce, jaką była porażka z Podbeskidziem na inaugurację rundy wiosennej, Legia Warszawa wróciła na właściwe tory. Zespół Czesława Michniewicza w ostatnich pięciu potyczkach zanotował cztery zwycięstwa oraz jeden remis. Dobre wyniki sprawiły, iż Legia wskoczyła na fotel lidera PKO BP Ekstraklasy i ma cztery punkty przewagi nad drugą Pogonią.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Nowy rok w dobrym stylu rozpoczęli także piłkarze Piasta, którzy wygrali w lidze trzy mecze, zanotowali jeden remis i jedną porażkę. Dodatkowo klub z Gliwice wyeliminował Pogoń Szczecin z Pucharu Polski, wygrywając wyjazdowy mecz 2:1. Po raz kolejny zawodnicy Waldemara Fornalika staną przed niełatwym zadaniem.

Legia z pewnością uchodzi za faworyta do wygrania pucharu. Czy ekipie z Gliwic uda się sprawić niespodziankę?

Legia Warszawa – Piast Gliwice kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Legia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.82. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.75. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.5

Legia Warszawa – Piast Gliwice typy

Choć Piast Gliwice z pewnością łatwo i szybko nie złoży broni, to można jednak przypuszczać, że do półfinału rozgrywek awansuje Legia.

Legia Warszawa – Piast Gliwice | Typ: Legia Warszawa wygra mecz 1.82 @ LV BET

Legia Warszawa – Piast Gliwice | Typ: Legia Warszawa wygra i powyżej 1.5 bramki 2.2 @ LV BET