Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (6.03.2021)

Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Lechię Gdańsk. Czy podopieczni Roberta Kasperczyka zrobią kolejny krok w kierunku utrzymania w lidze?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk zapowiedź

Jeszcze niedawno wydawało się, że bielszczanie są głównym kandydatem do spadku. Jak widać, przyjście Roberta Kasperczyka odmieniło oblicze zespołu. “Górale” w pięciu meczach zdobyli osiem punktów i wyszli ze strefy spadkowej. Aktualnie drużyna zajmuje 15. miejsce, gromadząc 17 punktów.

Z kolei Lechiści po nieudanym początku roku, weszli na zwycięską ścieżkę, która trwa już trzy spotkania. Podopieczni Piotra Stokowca pokonali Raków, Górnika i Stal, nie tracąc przy tym choćby gola. Tym samym zespół wskoczył na czwarte miejsce, z 29 punktami na koncie.

Ostatnie starcie drużyn zakończyło się pogromem. Gdańszczanie wygrali 4:0 po dwóch golach Flavio Paixao, jednym Łukasza Zwolińskiego oraz samobójczym trafieniu Aleksandra Komora. Czy tym razem “Górale” już będą w stanie postraszyć rywali?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk kursy

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.40, natomiast na triumf gospodarzy oraz remis 3.15.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk typy

Chociaż “Górale” zbierają punkty w ostatnim czasie to nie zdobywają dużej liczby bramek. Z kolei Lechiści w poprzednich spotkaniach strzelali większość goli w pierwszej połowie. Tym razem oba scenariusze się powtórzą?

Podbeskidzie – Lechia | Typ: Podbeskidzie poniżej 1.5 goli @1.40 STS

Podbeskidzie – Lechia | Typ: Lechia strzeli gola w pierwszej połowie @2.08 STS