Raków Częstochowa – Cracovia. Typy, kursy (6.03.2021)

Raków Częstochowa z sobotnim spotkaniu zmierzy się u siebie z Cracovią. Czy podopieczni Marka Papszuna przedłużą złą serię “Pasów”?

Raków Częstochowa – Cracovia zapowiedź

Podopieczni Marka Papszuna rozpoczęli nowy rok niezbyt obiecująco. Ostatnio jednak się wydaje, że częstochowianie wrócili na właściwe tory – w lidze pokonali Zagłębie i Podbeskidzie, a w PP wyeliminowali Lecha. Widać, że zespół aspiruje do gry w europejskich pucharach i stara się trzymać czołówki. Drużyna obecnie znajduje się na trzecim miejscu, gromadząc 34 punktów.

Mniej powodów do zadowolenia mogą mieć goście. Podopieczni Michała Probierza od początku roku jeszcze nie odnieśli zwycięstwa w meczu ligowym. Z tego powodu sytuacja zespołu z Krakowa się trochę skomplikowała, gdyż zajmuje 14. miejsce, z 18 punktami na koncie. Może zwycięstwo z Chojniczanką w Pucharze Polski nieco poprawi morale piłkarzy?

Częstochowianie jeszcze ani razu nie wygrali w ekstraklasie z “Pasami” w ekstraklasie. Czy tym razem podopieczni Marka Papszuna okażą się lepsi?

Raków Częstochowa – Cracovia kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku zdecydowanie większe szanse na triumf gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80, natomiast na trzy punkty gości 4.55. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.65.

Raków Częstochowa – Cracovia typy

Mimo że gospodarze są faworytami w tym starciu, goście również powinni poszukać drogi do bramki. Może w tym spotkaniu zobaczymy kilka goli? Wydaje się to całkiem prawdopodobnym scenariuszem, gdyż obu drużynom będzie zależeć na pozytywnym wyniku.

Raków – Cracovia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.88 STS

Raków – Cracovia | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.94 STS