Fulham – Tottenham. Typy, kursy (04.03.2021)
04.03.2021

Czwartkowe mecze w Premier League zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie. Jednym z tak interesujących spotkań będzie starcie Fulham z Tottenhamem. Choć bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i spodziewają się wygranej gości, to gospodarze jednak w ostatnim czasie grają na bardzo wysokim poziomie i nie można wykluczyć niespodzianki w tym spotkaniu. Dodatkowo gracze Fulham grają na własnym obiekcie i będą oni na pewno chcieli wykorzystać przewagę własnego boiska. Gracze Tottenhamu w ostatnim czasie nie grają na najwyższym poziomie i Jose Mourinho zdaje sobie z tego sprawę. Mimo wszystko wygrana w derbowym spotkaniu na pewno pozwoliłaby graczom Tottenhamu odzyskać pewność siebie więc goście dadzą z siebie dzisiaj sto procent.

Fulham – Tottenham zapowiedź (czwartek, 19:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia w ostatnim czasie wreszcie zaczęli grać na poziomie na jakim chcieli od samego początku sezonu. Gracze Fulham zbliżyli się do siedemnastego miejsca na zaledwie kilka oczek i fani tej ekipy wierzą, że ostatecznie ich ulubieńcy będą w stanie się utrzymać w tym sezonie Premier League. Dzisiejsze starcie będzie dla gospodarzy bardzo ważne, bo nie dość że wygrana pozwoli im nacisnąć jeszcze mocniej na Newcastle czy Brighton to dodatkowo kibice będą zadowoleni ze zwycięstwa w derbowym spotkaniu.

Goście dzisiejszego meczu po ostatniej wygranej nad Burnley liczą na rozpoczęcie dobrej serii, której w Tottenhamie od dłuższego czasu już nie było. Ekipa Jose Mourinho miała w ostatnim czasie problemy z regularnym punktowaniem, ale być może przekonująca wygrana nad Burnley pozwoli im uwierzyć na nowo we własne umiejętności. Dzisiejsze starcie jest dla gości bardzo ważne i na pewno brak wygranej byłby dla fanów Tottenhamu ogromnym rozczarowaniem. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie w Londynie, które powinno stać na wysokim poziomie.

Fulham – Tottenham kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Tottenham. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.95. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Fulham – Tottenham, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.70. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 4.05.

Fulham – Tottenham nasze typy

Choć obie ekipy znajdują się w zupełnie innych rejonach tabeli to gospodarze dzisiejszego starcia w ostatnim czasie znajdują się na fali wnoszącej i można powiedzieć że zawodnicy Fulham są na dobrej drodze do wydostania się ze strefy spadkowej w której są już przez bardzo długi czas. Goście jednak po ostatniej wygranej nad Burnley również mają nadzieję na początek dobrej serii i dzisiejsze derbowe starcie będzie równie ważne dla ekipy Tottenhamu. Mimo wszystko gospodarze są niepokonani w ostatnich pięciu ligowych meczach i dodatkowo grają dzisiaj u siebie. Zawodnikom gości nie będzie łatwo o wygraną, a gracze Fulham na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony.

Fulham – Tottenham | Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @4.00 BETFAN
Fulham – Tottenham | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 2 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @2.75 BETFAN