Piast Gliwice – Stal Mielec. Typy, kursy (7.03.2021)

Piast Gliwice w niedzielnym pojedynku zagra na własnym stadionie ze Stalą Mielec. Czy Jakub Świerczok i spółka dołożą trzy punkty na swoje konto?

Piast Gliwice – Stal Mielec zapowiedź

Podopieczni Waldemara Fornalika spisują się ostatnio naprawdę dobrze. W ciągu tygodnia gliwiczanie wygrali dwa razy – najpierw pokonali Jagiellonię w lidze, a następnie wyeliminowali Legię z Pucharu Polski. W ekstraklasie drużyna na razie zajmuje 11. miejsce, gromadząc 24 punkty.

Z kolei mielczanie po dziewiętnastu meczach znajdują się na ostatniej pozycji w lidze. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mają na koncie 16 punktów i brakuje im jednego oczka do bezpiecznej strefy. Chociaż gra zespołu często zasługuje na pochwały, w 2021 roku Stal nie wygrała jednak jeszcze meczu ligowego. Ostatnio drużyna zremisowała u siebie z Wisłą Płock 2:2.

W poprzednim starciu lepsi okazali się mielczanie, którzy wygrali 3:2, choć przez moment przegrywali. Czy tym razem zespół ponownie będzie w stanie pokonać trzecią drużynę ekstraklasy ubiegłego sezonu?

Piast Gliwice – Stal Mielec kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zdobycie trzech punktów mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.72, natomiast na triumf gości 5.45. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.50

Piast Gliwice – Stal Mielec typy

Chociaż drużyna gości często zawodzi w ataku, potrafi zaskoczyć. Dlatego można się spodziewać bramek z obu stron w tym pojedynku. Poza tym, więcej trafień należy się spodziewać po przerwie. Typ na dwie bramki w drugiej połowie wydaje się realny.

Piast – Stal | Typ: Obie drużyny strzelą @2.06 STS

Piast – Stal | Typ: Powyżej 1.5 goli w drugiej połowie @2.26 STS