Valladolid – Getafe. Typy, kursy (06.03.2021)
06.03.2021

Sobotnie granie w LaLiga rozpocznie się meczem Valladolid – Getafe. Nie zwiastuje to zbyt wielkich emocji ani wielkiego poziomu piłkarskiego. Nie zmienia to faktu, że stawką będą – dla jednych i drugich – bardzo ważne 3 punkty. W końcu gospodarze są tuż nad kreską, a goście przed chwilą z tego miejsca uciekli.

Valladolid – Getafe zapowiedź (sobota, 14:00)

Forma obu drużyn raczej niska, mimo tego, że w miniony weekend punktowali. Valladolid zremisowało z Celtą Vigo, zaś Getafe rozbiło Valencie aż 3:0. Zresztą gospodarze dzisiejszego meczu mają czego żałować, bo decydującego gola stracili w doliczonym czasie gry.

Po 25. kolejkach Real Valladolid jest na miejscu 17. i ma 22 punkty. Dokładnie tyle samo, ile otwierające strefę spadkową Deportivo Alave. To także punkt przewagi nad przedostatnim Elche i dwa nad ostatnią Hueską. Krótko mówiąc po weekendzie teoretycznie mogą zostać czerwoną latarnią ligi. Nieco lepiej – po wygranej – jest pod Madrytem. Getafe na teraz 27 “oczek”, czyli całe pięćc nad strefą spadkową. Nadal to nie jest duża zaliczka, tym bardziej, że mówimy o klubie, który w ostatnich latach ze swojej dość prymitywnej gry zrobił siłę na szeroką czołówkę ligi.

Valladolid – Getafe kursy bukmacherskie

TOTALbet oferuje następujące kursy:

  • Valladolid wygra, kurs: 3,10
  • Getafe wygra, kurs: 2,75
  • Remis, kurs: 2,75

Valladolid – Getafe typy

Ten mecz nie zapowiada się zbyt ciekawie pod względem piłkarskim. Dlatego też bezbramkowy remis do przerwy nikogo nie powinien zdziwić.

Typ: Kto strzeli jako pierwszy w 1. połowie? Żaden @ 2,05 TOTALbet