Warta Poznań – Wisła Płock. Typy, kursy (8.03.2021)

Warta Poznań w poniedziałkowym starciu PKO BP Ekstraklasy zmierzy się z Wisłą Płock. Który z zespołów będzie wyżej w tabeli po tym spotkaniu?

Warta Poznań – Wisła Płock zapowiedź

Warciarze znakomicie weszli w 2021 rok – po przerwie zimowej zespół zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Po raz pierwszy w tym roku w lidze zespół przegrał zresztą dopiero w ostatniej kolejce. Mimo prowadzenia 1:0, lepsi okazali się piłkarze Lecha Poznań. Aktualnie drużyna zajmuje 12. miejsce w lidze, z 23 punktami na koncie.

Tyle samo oczek zgromadzili również “Nafciarze”, którzy znajdują się o jedną pozycję niżej. Po dobrym początku roku drużyna jednak nie może się przełamać. Podopieczni Radosława Sobolewskiego przegrali z Legią Warszawa i Wisłą Kraków, a ostatnio zremisowali ze Stalą Mielec.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się pewnym zwycięstwem “Zielonych”. Drużyna z Poznania wygrała wówczas w Płocku 3:1. Czy w Grodzisku podopieczni Piotra Tworka znowu wywalczą trzy punkty?

Warta Poznań – Wisła Płock kursy

Szanse obu zespołów zdaniem bukmacherów są wyrównane. Kurs na triumf “Nafciarzy” jest nieco niższy – wynosi 2.75, aczkolwiek ich rywali ustalono na 2.85. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.00.

Warta Poznań – Wisła Płock typy

Chociaż z pozoru ten pojedynek wydaje się typowym “meczem walki”, wydaje się że obie drużyny znajdą drogę do bramki. Może nawet zobaczymy więcej niż dwa gole?

Warta – Wisła | Typ: Obie drużyny strzelą @2.24 STS

Warta – Wisła | Typ: Ponad 2.5 goli @2.75 STS