Hutnik Kraków – Stal Rzeszów. Typy, kursy (10.03.2021)

10.03.2021

Hutnik Kraków w środowym meczu 2. Ligi zmierzy się na własnym stadionie ze Stalą Rzeszów. Czy zwycięstwo z liderem doda gospodarzom wiatru w żagle?

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów zapowiedź

Drużyna ze stolicy Małopolski po zakończyła rundę jesienną na ostatnim miejscu w lidze. Wpływ na niską pozycję miała bez wątpienia liczba straconych goli – zespół pozwolił się pokonać aż 42 razy. 2021 rok podopieczni Szymona Szydełko rozpoczęli jednak w dobrym stylu – pokonali pierwszy w tabeli GKS Katowice 2:0.

Z kolei rzeszowianie rozpoczęli rok od wysokiej porażki – przegrali 1:5 z rezerwami Lecha Poznań. Ostatnio jednak zespół zdobył trzy punkty, pokonując na wyjeździe 2:1 Górnika Polkowice. Drużyna aktualnie znajduje się na ósmym miejscu w lidze, gromadząc 27 punktów.

W poprzednim starciu lepsi okazali się piłkarze z Krakowa, wygrywając 3:0, jednak był to mecz towarzyski. Czy w oficjalnym spotkaniu gospodarze również pokonają wyżej notowanego rywala?

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów kursy

Bukmacherzy nieco wyżej oceniają szanse na zwycięstwo gości. Kurs na to zdarzenia wynosi 2.40, natomiast na triumf gospodarzy 2.80. Tymczasem szanse na remis oceniono na 3.35.

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów typy

Patrząc na formę obu zespołów, powinniśmy być świadkami goli z obu stron. Może gospodarze postarają się o to, żeby wygrać jedną połowę? Jesienią byłoby to czasami nierealne, ale teraz wydaje się, że zespół jest na właściwych torach.

Hutnik – Stal | Typ: Obie drużyny strzelą @1.60 STS

Hutnik – Stal | Typ: Hutnik wygra przynajmniej połowę @1.85 STS

Fot. Hutnik Kraków