Wigry Suwałki – Błękitni Stargard. Typy, kursy (12.03.2021)

Wigry Suwałki w piątkowym starciu drugiej ligi zagrają na własnym stadionie z Błękitnymi. Czy gospodarze zrobią krok w kierunku awansu?

Wigry Suwałki – Błękitni Stargard zapowiedź

Podopieczni Dawida Szulczka mogą poważnie myśleć o awansie do pierwszej ligi. Drużyna z Suwałk zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze, gromadząc 37 punktów. W tym roku zespół najpierw wygrał 2:1 ze Zniczem, a następnie zremisował 0:0 z Olimpią Elbląg.

Tymczasem drużyna gości krąży wokół miejsc w dolnej części tabeli. Aktualnie zespół znajduje się na 15. pozycji, z 18 punktami na koncie – punkt nad strefą spadkową. Początek roku nie jest dla podopiecznych Adama Topolskiego zbyt udany – najpierw zremisowali 1:1 z rezerwami Śląska, a następnie przegrali 0:4 z KKS-em Kalisz.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się nieco zaskakująco – Błękitni wygrali 1:0 po bramce Oskara Ryka. Czy drużyna z województwa zachodniopomorskiego jest w stanie tutaj sprawić sensację?

Wigry Suwałki – Błękitni Stargard kursy

Według bukmacherów faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Wigier wynosi 1.52, natomiast na triumf ich rywali 5.50. Szanse na remis z kolei oceniono na 4.25.

Wigry Suwałki – Błękitni Stargard typy

Mecz w Suwałkach może obfitować w bramki. Większy wpływ na to może mieć jednak słaba postawa obrony zespołu gości aniżeli postawa gospodarzy.

Wigry – Błękitni | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.85 STS

Wigry – Błękitni | Typ: Wigry strzelą więcej w drugiej połowie @2.35 STS