FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach. Typy, kursy (12.03.2021)

12.03.2021

Rywalizacja Augsburga z Borussią Moenchengladbach otworzy 25. kolejkę Bundesligi. Czy zespół Marco Rose’a w końcu przerwie serię spotkań bez zwycięstwa? 

FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach zapowiedź (piątek, 20:30)

Zaledwie jedno zwycięstwo w sześciu ostatnich ligowych meczach – tak prezentuje się bilans Augsburga. Zespół z WWK Arena zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli z przewaga siedmiu punktów nad szesnastą Arminią Bielefeld. Patrząc jednak na formę najbliższego rywala, Augsburg śmiało może powalczyć przynajmniej o jeden punkt.

Borussia Moenchengladbach nie zanotowała zwycięstwa w żadnych z sześciu ostatnich ligowych potyczek. Co więcej, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, piłkarze Marco Rose’a zaliczyli serię pięciu porażek z rzędu. Atmosfera w zespole z pewnością nie jest najlepsza. Jak wiadomo, aktualny szkoleniowiec Borussii Moenchengladbach zostanie po sezonie trenerem BVB.

Ostatni raz Augsburg rywalizował z Borussią Moenchengladbach 21 listopada. Mecz zakończył się remisem 1:1.

FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Borussia Moenchengladbach. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.85. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.70. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.20.

FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach typy

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, trudno wskazać faworyta tej rywalizacji. Można jednak spodziewać się, że zobaczymy w tym meczu bramki z dwóch stron.

FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.76 @ STS 

FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 1.83 @ STS