Legia Warszawa – Warta Poznań. Typy, kursy (13.03.2021)

13.03.2021

Legia Warszawa w sobotni wieczór podejmie u siebie Wartę Poznań. Czy goście postarają się o sprawienie kolejnej niespodzianki?

Legia Warszawa – Warta Poznań zapowiedź

Można powiedzieć, że Legioniści coraz pewniej zmierzają po piętnaste mistrzostwo. Po 20. kolejce zespół miał już siedem punktów przewagi nad kolejnymi w tabeli Pogonią i Rakowem. Podopieczni Czesława Michniewicza nie przegrali pięciu poprzednich ligowych spotkań, aczkolwiek w Pucharze Polski ulegli 1:2 Piastowi

Również “Zieloni” mogą być zadowoleni z ostatnich rezultatów. W 2021 roku podopieczni Piotra Tworka zgromadzili 13 punktów w lidze, a dzięki postawie drużyny szkoleniowiec został wybrany najlepszym trenerem lutego. Poznański zespół po minionej kolejce zajmował 10. miejsce, z 26 punktami na koncie.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się zdecydowanym triumfem Legionistów 3:0. Czy w Warszawie “Zieloni” będą mieć większe szanse na punkty niż w pojedynku w Grodzisku Wielkopolskim?

Legia Warszawa – Warta Poznań kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na triumf Legionistów wynosi 1.35, natomiast Warciarzy aż 9.90. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 4.80.

Legia Warszawa – Warta Poznań typy

Gospodarze są faworytami i powinni tutaj zdobyć bramki w obu połowach. Patrząc jednak na postawę “Zielonych” w ostatnim meczu, można się spodziewać także trafienia z ich strony.

Legia – Warta | Typ: Legia strzeli w obu połowach @2.14 STS

Legia – Warta | Typ: Obie drużyny strzelą @2.28 STS