Lech Poznań – Piast Gliwice. Typy, kursy (14.03.2021)

14.03.2021

Lech Poznań w niedzielny wieczór zagra u siebie z Piastem Gliwice. Czy “Kolejorz” utrzyma zwycięską tendencję i pokona zespół Waldemara Fornalika?

Lech Poznań – Piast Gliwice zapowiedź

“Kolejorz” przez długi czas był ligowym rozczarowaniem, aczkolwiek ostatnio kontynuuje dobrą serię w lidze. Podopieczni Dariusza Żurawia wygrali trzy spotkania z rzędu, pokonując kolejno Śląsk, Wartę i Pogoń. Komplety punktów wywindowały poznańską drużynę na siódme miejsce.

Z kolei gliwiczanie znajdują się obecnie dwa oczka niżej, tracąc jeden punkt do Lechitów. Zespół Waldemara Fornalika może mówić o podobnym szczęściu, gdyż także wygrał dwa poprzednie ligowe mecze różnicą jednej bramki. W obu starciach decydujący cios zadał Tiago Alves.

Poprzednie trzy pojedynki zespołów kończyły się wyraźnymi triumfami Lechitów. Czy również tym razem “Kolejorz” wygra i awansuje w tabeli ekstraklasy?

Lech Poznań – Piast Gliwice kursy

Według bukmacherów w tym spotkaniu faworytem jest “Kolejorz”. Szanse na triumf poznańskiego zespołu oceniono na 2.00, natomiast ich rywali na 3.85. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.45.

Lech Poznań – Piast Gliwice typy

Spotkanie powinno być zacięte i powinniśmy zobaczyć trafienia z obu stron. Należy jednak wciąż pod uwagę, że oba zespoły częściej zdobywają bramki w drugiej połowie.

Lech – Piast | Typ: Obie drużyny strzelą @1.74 STS

Lech – Piast | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.05 STS

Fot. screen Canal+ Sport

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK