Widzew Łódź – Chrobry Głogów. Typy, kursy (14.03.2021)

14.03.2021

Widzew Łódź w tej kolejce pierwszej ligi podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów. Czy to spotkanie zakończy się innym rezultatem niż starcie drużyn w rundzie jesiennej?

Widzew Łódź – Chrobry Głogów zapowiedź

Po pierwszych meczach w 2021 roku można powiedzieć, że podopieczni Enkeleida Dobiego grają na wyrównanym poziomie. Zespół od początku rundy jeszcze nie przegrał, aczkolwiek jego ostatnie trzy mecze to remisy. Łodzianie znajdują się obecnie na 11. pozycji, z 25 punktami na koncie.

Tymczasem głogowianie są oczko wyżej niż ich najbliżsi rywale, gromadząc 26 punktów. W tym roku zespół rozegrał na razie dwa mecze, zdobywając w nich cztery punkty. Chociaż w obu spotkaniach podopieczni Ivana Djurdjevicia zdobywali po dwa gole, również tracili bramki.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się nokautem – Chrobry wygrał aż 3:0. Czy tym razem łodzianie nie będą mieć problemów w defensywie?

Widzew Łódź – Chrobry Głogów kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na trzy punkty łodzian wynosi 1.89, natomiast ich rywali 4.15. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.55.

Widzew Łódź – Chrobry Głogów typy

Spotkanie będzie zacięte, dlatego gole z obu stron wydają się oczywistością. Może nawet zobaczymy strzelecki festiwal z liczbą bramek większą niż dwie.

Widzew – Chrobry | Typ: Obie drużyny strzelą @1.94 STS

Widzew – Chrobry | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.07 STS