Osasuna – Valladolid. Typy, kursy (13.03.2021)

13.03.2021

W jednym z sobotnich starć LaLiga, piłkarze Osasuny zmierzą się na własnym obiekcie z Valladolid. Rywalizacja obu drużyn zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż wspomniane ekipy dzielą w tabeli zaledwie trzy punkty.

Osasuna – Valladolid zapowiedź (sobota, 18:30)

W kontekście utrzymania w LaLiga, piłkarze Osasuny mają całkiem komfortową sytuację. Ekipa z Pampeluny zgromadziła do tej pory sześć punktów więcej od osiemnastego Eibaru i zajmuje aktualnie trzynastą lokatę w tabeli. Gracze Osasuny w ostatniej kolejce zanotowali porażkę z Barceloną, przegrywając mecz 0:2.

Po zwycięstwie z Getafe do tego meczu podchodzą gracze Valladolid. W porównaniu z Osasuną, pozycja Valladolid w lidze jest jednak nieco gorsza. Zespół zajmuje aktualnie szesnaste miejsce w tabeli z przewagą trzech punktów nad strefą spadkową. Sympatyków drużyny może jednak cieszyć fakt, iż klub zgromadził pięć punktów w ostatnich pięciu meczach, co na tle rywali jest całkiem dobrym wynikiem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Osasuna rywalizowała z Valladolid 11 grudnia. Mecz zakończył się zwycięstwem tej drugiej ekipy, która triumfowała na własnym obiekcie 3:2.

Osasuna – Valladolid kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Osasuna. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.2. Remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.1. Triumf gości bukmacherzy ocenili z kolei na kurs 3.75.

Osasuna – Valladolid typy

Trudno wskazać zwycięzcę tej rywalizacji. Mając na uwadze sytuacje obu drużyn w tabeli, a także ostatnią potyczkę tych ekip, możemy spodziewać się bramek z dwóch stron.

Osasuna – Valladolid | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.05 @ LV BET 

Osasuna – Valladolid | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.5 @ LV BET