Górnik Łęczna – Korona Kielce. Typy, kursy (19.03.2021)
19.03.2021

Górnik Łęczna wspaniale rozpoczął 2021 rok na zapleczu ekstraklasy. Tego samego nie można powiedzieć o Koronie Kielce.

Górnik Łęczna – Korona Kielce zapowiedź

Łęcznianie w pierwszych trzech wiosennych meczach zgarnęli komplet punktów, pokonując kolejno GKS Bełchatów, Resovię Rzeszów i Arkę Gdynia. Godny podkreślenia jest też fakt, że wszystkie te zwycięstwa podopieczni Kamila Kieresia odnieśli na wyjeździe.

Korona z kolei, dopiero w sobotę odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. We wcześniejszych trzech meczach zdobyła bowiem tylko jeden punkt (remis z Chrobrym Głogów i porażki z GKS Jastrzębie i Widzewem Łódź).

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią w Kielcach oglądaliśmy przedziwne spotkania. Korona miała bowiem gigantyczną przewagę, na bramkę Górnika oddała aż 23 strzały, ale żaden z nich nie znalazł się w siatce. Goście z Łęcznej w zasadzie stworzyli sobie tylko dwie dogodne okazje do zdobycia bramki i…obie wykorzystali.

Górnik Łęczna – Korona Kielce kursy

Faworytem bukmacherów jest oczywiście Górnik. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2,30. Szanse Korony Totolotek ocenia na 3,25, zaś kurs na remis to 3,05.

Górnik Łęczna – Korona Kielce nasze typy

Górnik ewidentnie objął kurs na ekstraklasę. Uciekł już na dwa „oczka” ŁKS-owi Łódź, teraz rozpoczyna pościg za liderem Fortuna I liga, Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Mając na uwadze, zarówno formę Korony, jak i wydarzenia w tym klubie (odejście Macieja Bartoszka), złocisto-krwiści raczej nie powinni być przeszkodą dla Górnika.

Górnik – Korona | Typ: poniżej 2,5 goli @1,55 Totolotek

Górnik – Korona | Typ: obie drużyny strzelą: nie @1,76 Totolotek