Miedź Legnica – Arka Gdynia. Typy, kursy (20.03.2021)

20.03.2021

W pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki Fortuna 1 Liga, Miedź Legnica zmierzy się na własnym obiekcie z Arką Gdynia. Potyczka zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż obie ekipy dzieli zaledwie jeden punkt.

Miedź Legnica – Arka Gdynia zapowiedź (sobota, 12:40)

Jedna wygrana, jeden remis oraz jedna porażka – tak prezentuje się dotychczasowy bilans Miedzi w rundzie wiosennej. W pierwszym meczu 2021 roku, ekipa z Legnicy przegrała 0:2 z Sandecją Nowy Sącz. Następnie przypada wygrana 3:0 z GKS-em Bełchatów. Ostatni ligowy mecz to bezbramkowy remis z Resovią Rzeszów.

Gorzej wypadają wyniki Arki. Zespół z Gdyni zaliczył bowiem dwie porażki oraz jedno zwycięstwo. Wygrana przypada na pierwszy mecz w tym roku, kiedy to Arka pokonała na własnym obiekcie GKS Jastrzębie 1:0. Dwa pozostałe spotkania to porażki. Najpierw bardzo dotkliwa z Puszczą Niepołomice 0:4, a następnie z Górnikiem Łęczna 0:2.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Miedź Legnica rywalizowała z Arką 18 września ubiegłego roku. Potyczka rozgrywana w Gdyni zakończyła się efektownym zwycięstwem gospodarzy. Arka wygrała aż 4:0.

Miedź Legnica – Arka Gdynia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Miedź Legnica. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.25. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 2.75.

Miedź Legnica – Arka Gdynia typy

Sobotnia potyczka Miedzi z Arką nie powinna przypominać ostatniego starcia tych drużyn. Spodziewamy się, iż rywalizacja będzie znacznie bardziej wyrównana.

Miedź Legnica – Arka Gdynia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.8 @ LV BET 

Miedź Legnica – Arka Gdynia | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.4 @ LV BET