Zagłębie Lubin – Legia Warszawa. Typy, kursy (21.03.2021)

21.03.2021

W najlepiej zapowiadającym się niedzielnym meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym obiekcie z Legią Warszawa. Czy „Legioniści” zgarną w tym starciu trzy punkty, utrzymując tym samym wyraźną przewagę nad drugą Pogonią? 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa zapowiedź (niedziela, 17:30)

Dwa zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki – tak prezentuje się bilans Zagłębia Lubin od początku startu rundy wiosennej. Z pewnością sympatycy zespołu liczyli na zdecydowanie lepszą postawę drużyny. Zagłębie zajmuje aktualnie ósmą lokatę w tabeli ze stratą tylko czterech punktów do czwartej Lechii Gdańsk. Nic zatem nie jest rozstrzygnięte i ekipa z Lubina cały czas ma szansę na wysoką lokatę w tabeli.

Wyraźnym liderem rozgrywek jest Legia Warszawa, która na ten moment ma cztery punkty przewagi nad Pogonią, przy czym zespół ze Szczecina rozegrał już mecz w ramach 22. kolejki. Oznacza to, iż w przypadku zwycięstwa „Legionistów”, ekipa Czesława Michniewicza będzie mieć siedem punktów więcej niż drugi zespół.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Zagłębie Lubin rywalizowało z Legią Warszawa 18 października. Mecz zakończył się triumfem „Legionistów”, którzy wygrali na własnym obiekcie 2:1.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Legia Warszawa. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.00. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.65. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.05.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa typy

Patrząc na formę Zagłębia Lubin, piłkarze Legii z pewnością będą chcieli przywieźć do Warszawy trzy punkty. Zakładamy, iż mecz zakończy się triumfem gości.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa | Typ: Legia Warszawa wygra mecz 2.00 @ LV BET 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa | Typ: Legia Warszawa wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.35 @ LV BET