Korona Kielce – Miedź Legnica. Typy, kursy (26.03.2021) 

Korona Kielce w piątkowym meczu pierwszej ligi zmierzy się z Miedzią Legnica. Czy gospodarze wygrają trzeci mecz z rzędu?

Korona Kielce – Miedź Legnica zapowiedź

Drużyna ze stolicy województwa świętokrzyskiego ma ostatnio dobry czas. Zespół prowadzony przez Kamila Kuzerę najpierw wygrał 1:0 z Puszczą, a następnie takim samym rozmiarem pokonał Górnika Łęczna. Kielczanie wciąż znajdują się w dolnej części stawki, aczkolwiek już nieco mniej tracą do czołówki. Drużyna zajmuje aktualnie 11. miejsce i  gromadząc 28 punktów traci sześć oczek do baraży.

Tymczasem “Miedzianka” znajduje się o trzy lokaty wyżej, z trzema punktami więcej na koncie niż jej najbliższy rywal. Zespół z Dolnego Śląska ostatnio nie może mieć jednak powodów do zadowolenia. W poprzednich dwóch pojedynkach legniczanie zdobyli bowiem tylko jeden punkt.

Ostatnie cztery starcia zespołów kończyły się remisami. Czy tym razem w Kielcach znowu czeka nas podział punktów?

Korona Kielce – Miedź Legnica kursy

Zdaniem bukmacherów minimalnie większe szanse na trzy punkty ma zespół gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.60, natomiast na triumf gości 2.85. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.20.

Korona Kielce – Miedź Legnica typy

Poprzednie cztery pojedynki z udziałem tych dwóch drużyn kończyły się remisami, w dodatku z liczbą goli nieprzekraczającą dwóch. Może również teraz zobaczymy podobny scenariusz?

Korona – Miedź | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.60 STS

Korona – Miedź | Typ: Remis @3.20 STS