Bułgaria – Szwajcaria. Typy, kursy (25.03.2021)
25.03.2021
Ostatnia aktualizacja 26 marca, 2021 o 15:07

Swoją drogę do Mistrzostw Świata Szwajcarzy rozpoczną od wyjazdowego starcia z reprezentacją Bułgarii. Czy goście zgarną dzisiaj komplet punktów?

Bułgaria – Szwajcaria zapowiedź (18:00)

Przygoda reprezentacji Bułgarii z Ligą Narodów była wyjątkowo brutalna. Zespół nie wygrał żadnego z 6 spotkań, notując jednocześnie 2 remisy oraz aż 4 porażki. Tragicznie prezentuje się również bilans bramkowy z tych starć, który wynosi 2:7. W ostatnich 7 meczach o stawkę Bułgaria przegrała łącznie 5 razy oraz dwukrotnie remisowała. Co więcej, gospodarze nigdy nie wygrali ze swoimi dzisiejszymi rywalami, w 5 dotychczasowych pojedynkach tych drużyn trzykrotnie górą byli Szwajcarzy oraz dwa razy dochodziło do remisu.

Końcowa tabela może tego nie wskazywać, jednak Szwajcarom za występ w Lidze Narodów należy się mimo wszystko mała pochwała. Helweci z 6 punktami zajęli 3 miejsce w grupie, jednak ich rywalami byli Hiszpanie, Niemcy oraz Ukraińcy. Szwajcaria w 6 meczach zaliczyła 4 remisy, wygraną oraz porażkę. Zespół potrafił postawić się raz Hiszpanom (1:1) oraz dwukrotnie urywał punkty reprezentacji Niemiec, przeciwko której zdobył łącznie 4 gole. Jak zatem widać, tabela nie przedstawia w tym wypadku pełnego obrazu sytuacji. Jedynym kluczowym zawodnikiem niedostępnym na dzisiejszy mecz jest Fabian Schar, który z powodu urazu zmuszony będzie pauzować do końca sezonu.

Bułgaria – Szwajcaria kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Bułgarii – 8.15; remis – 4.05; zwycięstwo Szwajcarii – 1.47.

Bułgaria – Szwajcaria nasze typy

Szwajcarzy są bez cienia wątpliwości zespołem zdecydowanie lepszym od swojego dzisiejszego rywala. Goście potrafili postawić się czołowym europejskim drużynom, pokonanie Bułgarów nie powinno być dla nich problemem. Stawiamy dzisiaj na wygraną gości do zera oraz na to, że strzelą minimum 2 gole

Bułgaria – Szwajcaria | Typ: wygrana Szwajcarii do zera @2.23 STS

Bułgaria – Szwajcaria | Typ: Szwajcaria over 1.5 goli @1.60 STS