?? Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz ?? Typy, kursy (03.04.2021)

02.04.2021

W ramach 23. kolejki Fortuna 1 Liga, Stomil Olsztyn zmierzy się na własnym obiekcie z Sandecją Nowy Sącz. Aktualnie obie ekipy dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt.

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź (sobota, 14:00)

Forma Stomilu w marcu pozostawiła wiele do życzenia. Wystarczy powiedzieć, że zespół z Olsztyna zdobył zaledwie trzy punkty w czterech meczach, notując jedno zwycięstwo i trzy porażki. Wygrany mecz przypada na starcie z Odrą Opole. Z kolei porażki miały miejsce w rywalizacjach z ŁKS-em Łódź, Widzewem Łódź oraz Zagłębiem Sosnowiec.

Zarejestruj się w Noblebet 

Zupełnie inne nastroje panują w Sandecji. Klub z Nowego Sącza jest niepokonany w lidze od osiemnastego listopada. Dobre wyniki sprawiły, iż zespół uciekł ze strefy spadkowej i zajmuje aktualnie trzynastą pozycję w tabeli z przewagą ośmiu punktów nad ostatnim GKS-em Bełchatów.

Ostatni raz Stomil Olsztyn rywalizował z Sandecją Nowy Sącz 30 września ubiegłego roku. Mecz w Nowym Sączu zakończył się wyraźnym zwycięstwem gości. Ekipa z Olsztyna wygrała bowiem aż 4:1.

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Sandecja Nowy Sącz. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.1. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 2.85.

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz typy

Obie ekipy są aktualnie w zupełnie innej formie. Typujemy, że ekipa gości wywiezie z Olsztyna przynajmniej jeden punkt.

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz | Typ: Sandecja Nowy Sącz wygra lub remis 1.4 @ Noblebet 

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz | Typ: Sandecja Nowy Sącz wygra jedną z połów 1.85 @ Noblebet