?? Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt ?? Typy, kursy (03.04.2021)

02.04.2021

Podczas 27. kolejki Bundesligi będziemy świadkami kilu niezwykle ciekawie zapowiadających się starć. Jednym z nich jest pojedynek Borussii Dortmund z Eintrachtem Frankfurt. Obie ekipy walczą w tym sezonie o Ligę Mistrzów.

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt zapowiedź (sobota, 15:30)

Nadal pod dużym znakiem zapytania stoi występ Borussii Dortmund w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2021/2022. Ekipa BVB zajmuje aktualnie piąte miejsce w lidze ze stratą czterech punktów do Eintrachtu. Tuż przed przerwą reprezentacyjną piłkarze Borussii dość niespodziewanie zremisowali z FC Koeln 2:2.

Efektownym zwycięstwem 5:2 z Unionem Berlin zakończył się marzec w wykonaniu Eintrachtu. Klub z Frankfurtu krok po kroku zbliża się do głównego celu, jakim jest udział w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Nadal jednak piłkarze Adiego Huttera muszą rozglądać się za siebie, gdyż za plecami czai się ekipa BVB.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz Borussia Dortmund rywalizowała z Eintrachtem Frankfurt 5 grudnia ubiegłego roku. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Borussia Dortmund. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.8. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.2. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.35.

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt typy

Trudno nie spodziewać się wyrównanego starcia, w którym obie ekipy powinny trafić do siatki. Niełatwo natomiast wskazać zwycięzcę tej rywalizacji, choć bukmacherzy skłaniają się w kierunku wygranej BVB.

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.45 @ Noblebet

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt | Typ: Eintracht Frankfurt powyżej 1.5 bramki w meczu 2.55 @ Noblebet