Grzegorz Krychowiak strzelił gola w lidze. Został najlepszym strzelcem zespołu

03.04.2021

Grzegorz Krychowiak po przerwie reprezentacyjnej już błysnął w barwach Lokomotiwu. 31-latek zdobył bramkę w meczu ligowym z Rotorem Wołgograd, a jego zespół wygrał 2:0.

Jeden z największych wygranych marcowego zgrupowania?

Grzegorz Krychowiak podczas marcowego zgrupowania był jednym z wyróżniających się piłkarzy reprezentacji Polski. 31-latek zebrał pochwały między innymi za mecz z Anglią, gdy szczególnie w pierwszej połowie zaprezentował kilka udanych zagrań. Za ostatnie marcowe spotkanie kadry przyznaliśmy mu “szóstkę”.

Udany powrót Krychowiaka do Premier Ligi

Jak widać, piłkarz po powrocie ze zgrupowania kadry wciąż prezentuje dobrą formę. 31-latek otworzył wynik meczu ligowego, w którym Lokomotiw Moskwa zagrał na wyjeździe z Rotorem Wołgograd. Reprezentant Polski strzelił gola w 21. minucie.

Dzięki bramce w tym spotkaniu Grzegorz Krychowiak aktualnie jest najlepszym strzelcem swojego zespołu w tym sezonie. Piłkarz do tej pory ma na koncie sześć ligowych trafień, czyli jedno więcej niż napastnik Fedor Smołow.

Lokomotiw na podium

Wynik meczu ustalił Rinat Żemaletdinow, zdobywając bramkę w 79. minucie. Po zdobyciu trzech punktów drużyna z Moskwy zajmuje trzecie miejsce w lidze, gromadząc 43 punkty. W następnej kolejce ligowej drużyna zmierzy się w derbach ze Spartakiem. Z kolei w środę Lokomotiw podejmie Soczi w ramach ćwierćfinału Pucharu Rosji.