Everton – Crystal Palace ??????? Typy, kursy (05.04.2021)
05.04.2021

Poniedziałkowe mecze w Premier League również zapowiadają się na bardzo ciekawe. Everton podejmie na własnym obiekcie Crystal Palace i choć na papierze to gospodarze wydają się być faworytem, to na pewno goście nie odpuszczą i będą chcieli pokazać się na Goodison Park z jak najlepszej strony. Bukmacherzy również spodziewają się zwycięstwa Evertonu. Drużyna ta w tym sezonie wygląda lepiej od Crystal Palace i na pewno jakikolwiek punkt ekipy z Londynu będzie dla gości sukcesem. Mimo wszystko w piłce nożnej wszystko jest możliwe i nie można wykluczyć żadnego scenariusza. Goście również mają w swoim składzie wielu bardzo dobrych graczy, którzy w każdym momencie starcia mogą zrobić ogromną różnicę.

Everton – Crystal Palace zapowiedź (poniedziałek, 19:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno nie tak wyobrażali sobie ostatnie tygodnie przed przerwą na reprezentację. Najpierw Everton przegrał na wyjeździe z Chelsea i o ile nie było to większe zaskoczenie to na pewno fani ekipy z Liverpoolu nie spodziewali się porażki na własnym obiekcie z Burnley. Dzisiaj gospodarze muszą wygrać jeśli chcą dalej liczyć się w walce o czołową czwórkę Premier League. Carlo Ancelotti i jego gracze bardzo dobrze o tym wiedzą, więc można spodziewać się zaangażowania ze strony zawodników Evertonu.

Przed sezonem fani Crystal Palace nie oczekiwali cudów i raczej kibice nie mogą być niezadowoleni z postawy swoich ulubieńców. Miejsce w okolicach środka tabeli to raczej dobry rezultat biorąc pod uwagę przedsezonowe oczekiwania. Mimo wszystko do końca sezonu pozostało jeszcze kilka spotkań i ta pozycja może ulec zmianie. Z tego właśnie powodu goście muszą cały czas pozostać skupieni i muszą oni walczyć o jak najlepsze rezultaty w końcówce rozgrywek. Dzisiejsze starcie nie będzie łatwe, ale na pewno graczy Crystal Palace stać na sprawienie niespodzianki.

Everton – Crystal Palace kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Everton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.80. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Everton – Crystal Palace, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.60. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.10.

Everton – Crystal Palace nasze typy

Choć fani Crystal Palace nie mogą być bardzo wściekli na grę swoich ulubieńców w tym sezonie, bo w tym momencie znajdują się oni blisko środka tabeli, to na pewno styl jaki prezentują goście dzisiejszego starcia pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze, którzy jednak przed przerwą na reprezentację przegrali dwa mecze i oddalili się w ten sposób od czołowej czwórki Premier League. Dzisiaj jednak bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i spodziewają się zwycięstwa Evertonu. Mimo wszystko goście na pewno będą chcieli postraszyć swoich rywali i spróbować zdobyć jakiekolwiek punkty na Goodison Park. Szykuje się ciekawy mecz, który powinien stać na wysokim poziomie.

Everton – Crystal Palace | Typ: Everton @1.80 BETFAN
Everton – Crystal Palace | Typ: powyżej 2,25 goli @2.05 BETFAN