Jagiellonia Białystok – Cracovia ?? . Typy, kursy (9.04.2021)

09.04.2021

Jagiellonia Białystok na rozpoczęcie 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagra u siebie z Cracovią. Czy goście po zwycięstwie z Lechem znowu zgarną komplet punktów?

Jagiellonia Białystok – Cracovia zapowiedź

Wydawało się, że zwycięstwo z Lechem Poznań okaże się dla podopiecznych Rafała Grzyba pozytywnym impulsem. W minionej kolejce zespół jednak przegrał u siebie ze Śląskiem Wrocław 0:1 po bezbarwnej grze. Białostoczanie aktualnie znajdują się na 12. pozycji w lidze, gromadząc 28 punktów.

Za to sytuacja “Pasów” ostatnio trochę poprawiła. Przyczyną jest tutaj zwycięstwo 2:1 z Lechem, po którym drużyna nieco odskoczyła od strefy spadkowej. W tej chwili podopieczni Michała Probierza zajmują 14. lokatę, z 23 punktami na koncie – o cztery więcej niż ostatnia Stal.

Ostatni pojedynek zespołów zakończył się pewnym triumfem “Pasów” 3:1. Głównym bohaterem okazał się wtedy Pelle van Amersfoort, który zaliczył dwie asysty. Czy tym razem znowu piłkarze z Krakowa okażą się lepsi?

Jagiellonia Białystok – Cracovia kursy

Bukmacherzy oceniają szanse obu zespołów tak samo. Zarówno kurs na triumf Jagi, jak i “Pasów” wynosi 2.70. Tymczasem szanse na remis oceniono na 3.20.

Jagiellonia Białystok – Cracovia typy

Gospodarze rzadko zdobywają bramki w pierwszej połowie, dlatego i tym razem trudno się po nich spodziewać przełamania. Może to być równoznaczne z tym, że pierwsza część spotkania będzie należeć do “Pasów”, podbudowanych zwycięstwem z Lechem.

Jagiellonia – Cracovia | Typ: Jagiellonia poniżej 0.5 goli w pierwszej połowie @1.61 STS

Jagiellonia – Cracovia | Typ: Cracovia wygra przynajmniej jedną połowę @1.86 STS