Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała ?? Typy, kursy (11.04.2021)

11.04.2021

Zagłębie Lubin w niedzielnym starciu PKO BP Ekstraklasy zagra u siebie z Podbeskidziem. Czy podobnie jak jesienią, lepsi w ligowym starciu okażą się “Górale”?

Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź

Podopieczni Martina Seveli nie mają najlepszego czasu. Aktualnie zespół notuje serię trzech porażek z rzędu, w dodatku w fatalnym stylu. “Miedziowi” w poprzednich trzech kolejkach nie tylko nie zdobyli punktów, ale mają również bardzo słaby bilans bramkowy 1:9. Dlatego kolejna porażka może oznaczać, że posada słowackiego trenera może wisieć na włosku.

Już więcej powodów do zadowolenia mają “Górale”. Chociaż przed reprezentacyjną przerwą zespół przegrał z Wartą i Stalą, w miniony weekend pokonał 2:0 Wisłę Kraków. Dzięki tym trzech punktom podopieczni Roberta Kasperczyka wydostali się ze strefy spadkowej i zajmują 15. miejsce, z 21 punktami na koncie.

Ostatnie ligowe starcie zespołów zakończyło się triumfem bielszczan 2:1. Lubinianie jednak później się zrehabilitowali, wygrywając 4:2 spotkanie w ramach Pucharu Polski. Może teraz któryś ze scenariuszy się powtórzy?

Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku zwycięstwo “Miedziowych”. Szanse na triumf gospodarzy oceniono na kurs 1.77, natomiast gości na 4.77. Za to kurs na remis wynosi 3.50.

Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

“Miedziowi” są faworytami, ale trzeba przyznać, że mają problemy z grą defensywna. Dlatego można się tutaj spodziewać goli z obu stron. Trzeba też przyznać, że lubinianie na własnym stadionie już dawno nie zdobyli bramki w oficjalnym meczu. Może ta passa się przedłuży?

Zagłębie – Podbeskidzie | Typ: Obie drużyny strzelą @1.86 STS

Zagłębie – Podbeskidzie | Typ: Zagłębie nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.98 STS