Kacper Przybyłko strzelił gola w Lidze Mistrzów CONCACAF [WIDEO]

08.04.2021

Kacper Przybyłko przypomniał o sobie w meczu Ligi Mistrzów CONCACAF. Piłkarz Philadelphia Union ustalił wynik spotkania z Deportivo Saprissa.

Ameryka Północna wraca do gry

Sezon Major League Soccer rozpoczyna się dopiero w przyszłym tygodniu. Zanim jednak wszystkie amerykańskie zespoły wrócą do gry, część z nich ma okazję zmierzyć się z rywalami w Lidze Mistrzów CONCACAF. Wśród nich jest Philadelphia Union, która w 1/8 finału mierzy się z kostarykańskim Deportivo Saprissa.

Kacper Przybyłko bohaterem

Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem amerykańskiej drużyny. Zespół z Filadelfii wygrał w Kostaryce 1:0 w pierwszym meczu 1/8 finału. Bohaterem meczu okazał się Kacper Przybyłko, który w 34. minucie znalazł drogę do bramki.

Polski napastnik spędził na boisku prawie cały mecz. Dopiero w doliczonym czasie gry zmienił go Quinn Sullivan. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 15 kwietnia w Filadelfii o 2:00.

Pojedynek zespołów MLS w ćwierćfinale?

Na razie wiele wskazuje, że w następnej rundzie Philadelphia Union zmierzy się z innym zespołem MLS. Atlanta United wygrała bowiem 1:0 pierwszy mecz w starciu z innym kostarykańskim zespołem, Alajuelense.

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK