Zakład bez ryzyka do 600 zł na El Clasico! ??

08.04.2021

Już w najbliższy sobotni wieczór oczy całego piłkarskiego świata zostaną zwrócone w kierunku Madrytu, gdzie zobaczymy El Clasico, czyli słynny pojedynek Realu Madryt z FC Barceloną. Rywalizacja ta ma bardzo wiele podtekstów, nie tylko historycznych. Obecna forma obu drużyn, a także ich sytuacja w tabeli sprawia, że emocje będą większe niż zwykle!

Z tej okazji BETFAN przygotował dla nowych graczy bardzo atrakcyjny bonus powitalny, którym jest zakład bez ryzyka do 600 zł! Można zatem skorzystać z ciekawej oferty tego operatora obstawiając przy tym nadchodzące El Clasico.

Na czym polega ta promocja? Nowi gracze, którzy zarejestrują się w BETFAN z kodem FUTBOLNEWS będą mogli skorzystać z promocji na swój pierwszy zawarty zakład. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, to pieniądze zostaną zwrócone na Wasze konto bonusowe.

Oferta powitalna jest zatem niezwykle atrakcyjna, a dla fanów Realu Madryt i FC Barcelony to doskonała okazja na obstawienie meczu swojej ukochanej drużyny bez ryzyka. Ponadto, BETFAN przygotował także na to spotkanie bardzo szeroką ofertę zakładów, której nie znajdziecie u żadnego innego operatora. Zakłady znajdziecie klikając TUTAJ.

Szczegóły i regulamin całej promocji możecie natomiast sprawdzić klikając TUTAJ.