Valencia – Real Sociedad ?? Typy, kursy (11.04.2021)

11.04.2021

W ramach 30. kolejki LaLiga, Valencia zmierzy się na własnym obiekcie z Realem Sociedad. Goście nie wygrali żadnego z trzech ostatnich ligowych spotkań. Czy ekipa „Nietoperzy” to wykorzysta?

Valencia – Real Sociedad zapowiedź (niedziela, 16:15)

Jeśli wierzyć pewnemu schematowi, to na Valencię czekają teraz trzy punkty. Co ciekawe, od 14 lutego zespół „Nietoperzy” rozegrał siedem spotkań, w których na zmianę przegrał i wygrywał. Ostatni mecz to porażka 1:2 z Cadiz. Teoretycznie gracze Valencii powinni teraz sięgnąć po zwycięstwo.

Trzeba jednak zaznaczyć, że na Estadio de Mestalla przyjeżdża Real Sociedad, czyli piąta ekipa LaLiga. Pozycja ta nie odzwierciedla jednak aktualnych wyników zespołu. Real Sociedad nie wygrał bowiem żadnego z trzech ligowych spotkań, notując dwie porażki i jeden remis.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Valencia rywalizowała z Realem Sociedad 29 września. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem „Nietoperzy”, którzy wygrali na wyjeździe 1:0.

Valencia – Real Sociedad kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Real Sociedad. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.1. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.85.

Valencia – Real Sociedad typy

Choć w tabeli zdecydowanie wyżej jest Real Sociedad, to spodziewamy się wyrównanego starcia, w którym nie powinno zabraknąć goli.

Valencia – Real Sociedad | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.75 @ LV BET 

Valencia – Real Sociedad | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.07 @ LV BET