Wisła Płock – Lechia Gdańsk 🇵🇱 Typy, kursy (30.04.2021)

Wisła Płock w 28. kolejce PKO Ekstraklasy zmierzy się z Lechią Gdańsk. Czy goście przerwą swoją serię meczów bez zwycięstwa?

Wisła Płock – Lechia Gdańsk zapowiedź

W “Nafciarzach” niedawno doszło do zmiany trenera – Radosława Sobolewskiego zastąpił Maciej Bartoszek. Powodem zmiany było niebezpieczne zbliżenie płocczan do strefy spadkowej po serii niepowodzeń. W minionej kolejce zła passa Wisły dobiegła jednak końca po zwycięstwie 2:0 z Górnikiem. Aktualnie zespół zajmuje 12. miejsce, z 29 punktami na koncie – o pięć więcej niż ostatnia Stal Mielec.

Tymczasem Lechiści jeszcze niedawno znajdowali się na czwartej lokacie. W ostatnich czterech meczach zespół zdobył jednak tylko dwa punkty, przez co się przesunął w dół. Aktualnie gdańszczanie zajmują siódmą pozycję, gromadząc 38 punktów – o jeden mniej niż czwarta Warta Poznań.

“Nafciarze” nie wygrali w Płocku od 2018 roku. Przez ten czas zespół wygrał nawet jeden mecz wyjazdowy, ale u siebie nie mógł się przełamać. Czy po zwycięstwie z Górnikiem płocczanie wygrają po raz pierwszy od trzech lat z Lechią u siebie?

Wisła Płock – Lechia Gdańsk kursy

Zdaniem bukmacherów minimalnie większe szanse na trzy punkty ma zespół gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.47, natomiast na triumf gości 2.95. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.10.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk fakty meczowe

  • Lechia nie wygrała czterech meczów z rzędu w lidze.
  • Lechiści tracą więcej goli w drugiej połowie.
  • “Nafciarze” ostatnio wygrali pierwsze od jedenastu spotkań.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk typy

Obie drużyny mają problemy ze skutecznością, dlatego nie należy się tutaj spodziewać kanonady. Patrząc na drużynę gości, nie zdobywała bramek w pierwszej połowie w ostatnich trzech spotkaniach – można się tym również zasugerować

Wisła – Lechia | Typ: Lechia nie strzeli w pierwszej połowie @1.57 STS

Wisła – Lechia | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.73 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO