Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 🇵🇱 Typy, kursy (01.05.2021)
01.05.2021

Po trzech porażkach z rzędu, Korona Kielce spróbuje w końcu sięgnąć po chociażby jeden punkt. Jest ku temu dobra okazja, gdyż do Kielc przyjedzie Zagłębie Sosnowiec. 

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź (sobota, 17:00)

Po spadku z PKO BP Ekstraklasy, sympatycy Korony z pewnością mieli nadzieję, że ich ulubiony zespół szybko wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej. Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej. Korona nie tylko nie walczy o bezpośredni awans, ale jest bardzo daleko od gry w barażach.

Aktualnie Korona Kielce zajmuje trzynaste miejsce w tabeli ze stratą czternastu oczek do szóstej Arki. W ostatnich trzech pojedynkach ekipa z Kielc nie zdołała zdobyć nawet jednego punktu, przegrywając z Odrą, ŁKS-em oraz Stomilem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Lepszą formą mogą pochwalić się piłkarze Zagłębia Sosnowiec, którzy w trzech ostatnich pojedynkach zdobyli łącznie cztery oczka, pokonując Resovię, remisując z GKS-em Bełchatów oraz przegrywając z Arką Gdynia. Gorzej Zagłębie Sosnowiec wypada jednak w kontekście pozycji w tabeli. Klub z Sosnowca zajmuje dopiero szesnastą pozycję.

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Korona Kielce. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.4. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.25. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 2.95.

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec fakty meczowe

  • Korona przegrała tylko jedno z pięciu ostatnich ligowych spotkań na własnym obiekcie
  • Zagłębie Sosnowiec wygrało jedno z pięciu ostatnich pojedynków na wyjeździe
  • Ostatni ligowy mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem Korony 3:1

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec typy

Patrząc na formę Korony, trudno przewidzieć, jak zaprezentują się w tym meczu piłkarze Kielc. Gospodarze powinni jednak wyjść odpowiednio zmotywowani na ten pojedynek, by przerwać serię porażek.

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec | Typ: Poniżej 2.5 bramki w meczu 1.6 @ LV BET 

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec | Typ: Korona wygra remis=zwrot 1.7 @ LV BET