Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk 🇵🇱 Typy, kursy (16.05.2021)
Ostatnia aktualizacja 16 maja, 2021 o 13:40

Jagiellonia Białystok w niedzielnym spotkaniu zagra z Lechią Gdańsk. Czy drużyna gości jeszcze powalczy o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie?

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk zapowiedź

Od pewnego czasu białostoczanie nie grają już o nic. Podopieczni Rafała Grzyba dość wcześnie zapewnili sobie utrzymanie, ale także stracili szansę na grę w europejskich pucharach. Trzeba tutaj zwrócić uwagę na to, że Jaga nie wygrała już od pięciu ligowych spotkań i nie przystępuje do najbliższego pojedynku w roli faworyta.

Zdecydowanie większą wagę ten mecz może mieć dla podopiecznych Piotra Stokowca. Gdańszczanie aktualnie znajdują się na piątej lokacie i liczą na to, że Piast będący oczko wyżej potknie się w niedzielnym spotkaniu. Gdyby w takim wypadku Lechiści wygrali, zapewniliby sobie grę w Lidze Konferencji w przyszłym sezonie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Ostatnie starcie drużyn zakończyło się triumfem 2:0 białostoczan. Patrząc jednak na postawę obu zespołów w minionych tygodniach, trudno się spodziewać podobnego rezultatu na korzyść Jagi.

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na trzy punkty ma drużyna gości. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 2.05, a jej rywali 3.55. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.70.

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk fakty meczowe

  • Białostoczanie nie wygrali od pięciu meczów.
  • Lechiści zdobywają więcej goli po przerwie.
  • Drużyna gości wciąż ma szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk typy

Patrząc na formę obu zespołów oraz aspiracje, to goście powinni zdobyć trzy punkty. Faworytem do zdobycia gola w tej sytuacji jest oczywiście Flavio Paixao, który jest najlepszym strzelcem gdańszczan w tym sezonie.

Jagiellonia – Lechia | Typ: Lechia wygra @2.05 Totolotek

Jagiellonia – Lechia | Typ: Flavio Paixao strzeli @1.90 Totolotek