Problemy zdrowotne Roberta Lewandowskiego. Nie pobije rekordu?

Robert Lewandowski nie dokończył czwartkowego treningu Bayernu Monachium. Jak informuje “Bild”, piłkarz musiał zejść do szatni przy pomocy lekarzy. 

O krok od rekordu

Wydawało się, że Robert Lewandowski problemy zdrowotne ma już za sobą. Piłkarz Bayernu był wyłączony z gry przez cztery tygodnie. 24 kwietnia jednak wrócił do gry i jeszcze bardziej zbliżył się do historycznego rekordu Gerda Muellera. “Lewy” najpierw na swoje konto dołożył trafienie z Mainz, a następnie zdobył hat-tricka przeciwko Borussii Moenchengladbach.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu Robert Lewandowski do rekordu niemieckiej legendy – czyli 40 goli w sezonie – traci zaledwie jednego trafienia. Wydawało się, że w ligowych starciach z Freiburgiem i Augsburgiem piłkarz jest w stanie po raz kolejny zapisać się w annałach Bundesligi.

Lewy musiał opuścić trening

Występ “Lewego” w najbliższym ligowym starciu stoi obecnie jednak pod znakiem zapytania. Jak poinformował “Bild”, piłkarz musiał przedwcześnie opuścić trening po 40 minutach. Reprezentant Polski doznał urazu podczas walki o piłkę.

Na razie jeszcze nie wiadomo, czy Robert Lewandowski będzie mógł zagrać w najbliższych meczach. Z informacji “Bilda” wynika jednak, że piłkarz był rozgoryczony po zejściu z treningu przy asyście lekarza i fizjoterapeuty.