Wisła Płock pożegna się z sześcioma piłkarzami

Wisła Płock nie przedłuży umowy z sześcioma zawodnikami występującymi w pierwszej drużynie. Wśród nich są między innymi Giorgi Merebaszwili, Bartłomiej Sielewski oraz Airam Cabrera.

Można powiedzieć, że dla “Nafciarzy” obecny sezon praktycznie się skończył. Podopieczni Macieja Bartoszka zapewnili sobie utrzymanie przed ostatnią kolejką i w meczu z Zagłębiem Lubin mogą zagrać co najwyżej o wyższą lokatę w tabeli. Przed nadchodzącymi rozgrywkami klub jednak czekają zmiany. Na razie nie wiadomo, czy trenerem Wisły pozostanie Maciej Bartoszek, czy może zastąpi go na stanowisku ktoś inny.

Koniec kontraktów

Zanim jednak Wisła Płock podejmie decyzję o przyszłości na stanowisku głównego szkoleniowca, najpierw pożegna się z częścią składu. Na oficjalnej stronie internetowej klub poinformował, że z końcem sezonu odejdzie z szeregów “Nafciarzy” sześciu piłkarzy. Wśród nich są Hubert Adamczyk, Airam Cabrera, Ángel García, Giorgi Merebaszwili, Cillian Sheridan oraz Bartłomiej Sielewski. Ponadto z klubu odchodzi także Alan Uryga, który już wcześniej podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.

Najbardziej zasłużeni spośród wyżej wymienionej siódemki zostaną uhonorowani przez klub podczas niedzielnego spotkania z Zagłębiem Lubin. Mecz odbędzie się o 17:30 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Fot. Wisła Płock