Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (19.05.2021)
18.05.2021

Ostatni ze środowych meczów w I lidze to kluczowy mecz dla gości. Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica przede wszystkim interesuje tych drugich, którzy nadal walczą o awans do strefy barażowej. Strata jeszcze jest do odrobienia, ale do tego konieczne trzy punkty pod Krakowem.

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica zapowiedź (środa, 20:00)

Patrząc na ostatnie tygodnie, zdecydowanym faworytem będą goście z Legnicy. Zwłaszcza, że oni mają jeszcze szansę powalczyć o awans do strefy barażowej. Miedź przerwała dobrą serię porażką domową z GKS-em Tychy. Wcześniej jednak zanotowali passę sześciu spotkań bez porażki – po trzy wygrane i remisy. Nadal jednak strata do szóstego Górnika Łęczna to sześć punktów. Dzisiaj stają przed szansą, by ją o połowę zmniejszyć w zaległym meczu. Perspektywa niezła, bo przed nimi mecze z kilkoma drużynami spoza czołówki i raczej takimi, które są bezpieczne od wszelkich zagrożeń.

Puszcza po niezłym starcie rundy, gdy udało się awansować do 1/4 finału Pucharu Polski, teraz wyraźnie zwolniła. Siedem meczów bez wygranej, a w tym czasie udało im się ugrać jedynie dwa bezbramkowe remisy. Cztery ostatnie mecze to same porażki, choć trzeba przyznać, że grali z liderem, wiceliderem, piątym ŁKS-em i siódmą Odrą. Teraz ekipa Tomasza Tułacza łatwiej mieć nie będzie, bo jak pisaliśmy wyżej, Miedź ma jeszcze szansę i aspiracje, by powalczyć o baraże, a co za tym idzie – awans.

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica kursy bukmacherów

TOTALbet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Puszcza wygra, kurs: 3,25
  • Miedź wygra, kurs: 2,30
  • Remis, kurs: 3,00

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica fakty meczowe

  • Puszcza nie wygrała od siedmiu meczów – pięć porażek i dwa remisy
  • Miedź jest niepokonana w sześciu kolejnych wyjazdach – cztery razy 0:0 oraz wygrane w Jastrzębiu i Niecieczy
  • W pierwszym meczu było 1:1

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica typy

Forma, jakość piłkarska oraz tętniąca szansa na awans daje tutaj argumenty za gośćmi.

Typ: Miedź @ 2,30 TOTALbet