FC Porto – C.F. Os Belenenses 🇵🇹 Typy, kursy (19.05.2021)
Ostatnia aktualizacja 19 maja, 2021 o 10:44

FC Porto w środowym meczu ligowym zmierzy się z Belenenses. Czy wicemistrzowie Portugalii wciąż będą skoncentrowani w tym spotkaniu?

FC Porto – C.F. Os Belenenses zapowiedź

Gospodarze są już pewni drugiego miejsca w lidze na koniec sezonu oraz udziału w przyszłych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zespół nie przegrał już zresztą ligowego meczu od 30 października, gdy uległ 2:3 w starciu z Pacos de Ferreira. Nie wystarczyło to jednak na zmazanie plamy po nieudanym początku ligowych zmagań, gdy Sporting wyraźnie odjechał przeciwnikom w walce o mistrzostwo.

Tymczasem goście w tym sezonie grali w kratkę i dziesiąte miejsce jest adekwatne do ich całosezonowej postawy. Drużyna ma na koncie 40 punktów i do strefy pucharowej traci tylko trzy punkty. Awans zespołu do europejskich rozgrywek na ten moment jest już jednak niemożliwy.

Belenenses nie pokonało zespołu z Porto już od trzech lat. Ostatnie ich starcie zakończyło się jednak bezbramkowym remisem. Czy teraz także faworyci stracą punkty?

FC Porto – C.F. Os Belenenses kursy

Bukmacherzy nie dają w tym zestawieniu szans drużynie gości. Kurs na triumf gospodarzy wynosi 1.20, natomiast ich rywali aż 13.00. Wysoko oceniono także szanse na podział punktów (6.85).

FC Porto – C.F. Os Belenenses fakty meczowe

– Gospodarze nie przegrali ligowego meczu od 30 października.

– Porto nie przegrało spotkania u siebie w lidze od trzeciej kolejki i starcia z Maritimo.

– Goście nie pokonali najbliższego rywala od trzech lat.

FC Porto – C.F. Os Belenenses typy

Gospodarze wydają się tutaj zespołem wyraźnie lepszym, więc nie przewidujemy niespodzianek.

Porto – Belenenses | Typ: Belenenses nie strzeli gola @1.86 STS

Porto – Belenenses | Typ: Porto wygra obie połowy @2.23 STS