Rafał Wolski przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Rafał Wolski wciąż będzie występował w zespole “Nafciarzy”. Siedmiokrotny reprezentant Polski przedłużył z klubem umowę do 2023 roku.

Trudne początki przygody z Wisłą

Rafał Wolski trafił do Płocka w marcu ubiegłego roku po rozwiązaniu umowy z Lechią Gdańsk. Na samym początku przygody z klubem, jeszcze przed debiutem w pierwszym zespole, piłkarz więzadła krzyżowe w lewym kolanie i musiał poddać się operacji. Tym samym piłkarz wrócił do gry dopiero po roku.

W tym sezonie 28-latek wystąpił w siedmiu meczach PKO Ekstraklasy. Piłkarz zdobył w nich dwa gole i zaliczył jedną asystę. Trzeba jednak przyznać, że w trzech ostatnich spotkaniach sezonu miał duży wpływ na grę ofensywną “Nafciarzy”.

Nowy kontrakt Wolskiego

Dobra postawa piłkarza zaowocowała podpisaniem nowej umowy. Rafał Wolski związał się kontraktem z Wisłą Płock do końca sezonu 2022/2023.

Można powiedzieć, że to już tradycja, że “Nafciarze” informują o przedłużeniach kontraktu w niekonwencjonalny sposób. Wcześniej Jakub Rzeźniczak wcielił się w rolę Jamesa Bonda, a Piotr Tomasik wystąpił w nagraniu nawiązującym do serii gier GTA.

Fot. Wisła Płock