Kostas Triantafyllopoulos na dłużej w Pogoni Szczecin

Kostas Triantafyllopoulos podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin. Grek związał się z klubem umową do końca przyszłego sezonu z opcją przedłużenia o rok.

Kostas Triantafyllopoulos trafił do zespołu “Portowców” przed ubiegłym sezonem z Asterasu Tripolis. W swoich pierwszych rozgrywkach w Polsce Grek był ważną postacią zespołu Pogoni, występując w 32 spotkaniach. Z kolei w tym sezonie nie grał już tak regularnie, jak w poprzednim, ale wciąż notował dobre występy. Choćby w kwietniu, gdy szczecinianie zanotowali serię trzech czystych kont z rzędu.

Nowy kontrakt greckiego stopera

Dotychczasowa umowa Greka z Pogonią wygasała z końcem sezonu. Koniec końców, obie strony zawarły porozumienie w sprawie nowego kontraktu. Kostas Triantafyllopoulos podpisał związał się z klubem na kolejny rok. Poza tym, w umowie zawarto opcję jej przedłużenia na następne 12 miesięcy.

Dla Kostasa będzie to trzeci rok w Szczecinie i wierzę, że nadal będzie wzmacniał rywalizację na pozycji środkowego defensora. Dodatkowym jego atutem jest doświadczenie w grze na arenie europejskiej – powiedział w klubowym komunikacie Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Pogoni Szczecin.

Fot. Pogoń Szczecin