Miedź Legnica – ŁKS Łódź 🇵🇱 Typy, kursy (29.05.2021)
Ostatnia aktualizacja 26 maja, 2021 o 14:12

Miedź Legnica w sobotnim meczu zmierzy się z ŁKS-em. Czy gospodarze będą w stanie jeszcze powalczyć o awans do baraży o ekstraklasę?

Miedź Legnica – ŁKS Łódź zapowiedź

Gospodarze przez długi czas w tym sezonie zajmowali miejsca w środku tabeli. Dzięki ostatnim wynikom coraz bardziej zbliżają się jednak do strefy barażowej. Aktualnie “Miedzianka” znajduje się na siódmej lokacie, gromadząc 46 punktów. Na trzy kolejki przed końcem, zespół traci do szóstego Górnika Łęczna trzy punkty.

Tymczasem łodzianie zajmują obecnie piątą lokatę, z 54 punktami na koncie. Można więc powiedzieć, że podopieczni Ireneusza Mamrota mogą być pewni udziału w barażach. Drużyna przez pewien czas grała w kratkę, ale wygrała dwa ostatnie spotkania. Dlatego można oczekiwać po niej walki do samego końca o awans.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Ostatnie trzy starcia zespołów zakończyły się triumfami legniczan. Czy tym razem także lepsi okażą się piłkarze z Dolnego Śląska?

Miedź Legnica – ŁKS Łódź kursy

Zdaniem bukmacherów, większe szanse na zwycięstwo w tym meczu mają goście. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.30, natomiast na triumf gospodarzy 3.10. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.10.

Miedź Legnica – ŁKS Łódź fakty meczowe

– Drużyna gospodarzy w pięciu ostatnich meczach zdobyła przynajmniej jednego gola.

– Goście nie przegrali od trzech meczów.

– Trzy poprzednie starcia wygrywała drużyna z Legnicy.

Miedź Legnica – ŁKS Łódź typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Miedź – ŁKS | Typ: Miedź strzeli w drugiej połowie @1.74 Totolotek

Miedź – ŁKS | Typ: Obie drużyny strzelą @1.85 Totolotek