🇳🇱 Holandia – Gruzja 🇬🇪 Typy, kursy (6.06.2021)
Ostatnia aktualizacja 3 czerwca, 2021 o 17:12

Holandia przed rozpoczęciem mistrzostw Europy zagra sparing z Gruzją. Czy ten sprawdzian zakończy się pozytywnie dla kadry Oranje?

Holandia – Gruzja zapowiedź

Podopieczni Franka de Boera wydają się zdecydowanym faworytem swojej grupy na Euro. W niej kadra Oranje zmierzy się z Ukrainą, Austrią i Macedonią Północną, czyli zespołami niżej notowanymi. W pierwszym sparingu przed turniejem Holendrzy zagrali ze Szkocją, remisując 2:2.

Teraz ich rywalami będą Gruzini, którzy nie zagrają na mistrzostwach Europy. Potrafią być jednak groźni, czego dowodem jest ostatnie zwycięstwo w sparingu z Rumunią, a także prowadzenie po pierwszej połowie w meczu z Hiszpanią. trzeba więc przyznać, że podopieczni Willy’ego Sagnola potrafią być nieprzewidywalni.

Jeszcze nigdy w historii zespoły nie miały okazji do tego, by się zmierzyć. Czy w pierwszym takim starciu lepsza okaże się kadra Oranje?

Holandia – Gruzja kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Kurs na triumf Oranje wynosi 1.18, natomiast ich rywali aż 14.50. Wysoki jest także kurs na remis (7.50).

Holandia – Gruzja fakty meczowe

– Holendrzy nie przegrali od trzech spotkań.

– Gruzini ostatnio wygrali, jednak było to dla nich pierwsze zwycięstwo od dziewięciu meczów.

– Goście nie stracili więcej niż jednego gola w pięciu minionych pojedynkach

Holandia – Gruzja typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Holandia – Gruzja | Typ: Holendrzy strzelą w obu połowach @1.71 STS

Holandia – Gruzja | Typ: Holandia strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.05 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO