🇺🇦 Ukraina – Cypr 🇨🇾 Typy, kursy (07.06.2021)
07.06.2021
Ostatnia aktualizacja 8 czerwca, 2021 o 21:21

Tuż przed startem EURO, reprezentacja Ukrainy zmierzy się w towarzyskim starciu z Cyprem. Czy nasi południowi sąsiedzi zgarną dzisiaj wygraną?

Ukraina – Cypr zapowiedź (poniedziałek, 18:00)

Reprezentacja Ukrainy dzięki wygranej w ostatnim meczu towarzyskim wynikiem 1:0 nad Irlandią Północną przerwała serię aż 7 meczów bez wygranej. Zaznaczyć jednak trzeba, że zespół nie przegrał łącznie już od 5 spotkań. Po bardzo cennym i imponującym remisie z Francją (1:1), Ukraińcy remisowali w starciach z Finlandią, Kazachstanem oraz Bahrajnem. Każde z tych spotkań kończyło się wynikiem 1:1. Jak zatem widać, nasi południowi sąsiedzi nie imponowali raczej formą. Zespół na przestrzeni poprzednich 10 spotkań tylko dwukrotnie zachowywał czyste konto. W każdym z 5 wcześniejszych meczów tej ekipy padały maksimum 2 gole.

Cypr także nie powalał na kolana swoją grą. Zespól w ostatnich 5 spotkaniach zanotował jedną wygraną (1:0 ze Słowenią), remis oraz 3 porażki. Niemniej oprócz blamażu z Czarnogórą zakończonego porażką wynikiem 0:4, Cypryjczycy postawili się w starciach z faworyzowanymi Słowakami (0:0), Chorwatami (0:1) czy Węgrami (0:1). W 4 z 5 wcześniejszych meczach tej drużyny padały maksimum 2 gole. Do tego warto zaznaczyć, że na przestrzeni 7 poprzednich meczów, Cypr aż pięciokrotnie tracił bramkę jako pierwszy.

Ukraina – Cypr przewidywane składy

Ukraina: Bushchan; Karavaev, Zabarnyi, Matvienko, Mykolenko; Zinchenko, Shaparenko, Malinovskiy; Marlos, Yaremchuk, Zubkov

Cypr: Panagi; Sotiriou, Andreou, Ioannou; Psaltis, Artymatas, Kastanos, Nikolaou; Loizou, Christofi, Pittas

Ukraina – Cypr kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco:

  • wygrana Ukrainy: 1.40
  • remis: 4.40
  • zwycięstwo Cypru: 9.20

Ukraina – Cypr fakty meczowe

Ukraina nie przegrała od 5 spotkań.

  • W 5 z 7 wcześniejszych meczach Cypru padały maksimum 2 gole.
  • W każdym z 5 poprzednich meczów Ukrainy padały maksymalnie 2 bramki.
  • Ukraińcy nie przegrali od 5 spotkań.

Ukraina – Cypr nasze typy

Patrząc na ostatnie spotkania tych drużyn, naturalnym typem na ten mecz zdają się być under 2.5 gole.  Do tego typujemy, że w pierwszej połowie padnie minimum jedna bramka. Niemniej nic nie wskazuje, by miało to być porywające widowisko.

Ukraina – Cypr | Typ: under 2.5 gole @1.75 STS

Ukraina – Cypr | Typ: over 0.5 goli w pierwszej połowie @1.43 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO