Czy Bednarek i Moder zagrają w meczu ze Szwecją?

Od niedzieli pojawiają się doniesienia na temat zdrowia poszczególnych reprezentantów Polski przed meczem ze Szwecją. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, Jan Bednarek i Jakub Moder zmagali się z problemami. Rzecznik PZPN-u Jakub Kwiatkowski już jednak potwierdził, że pierwszy z zawodników wziął udział w poniedziałkowym treningu z zespołem.

Po meczu z Hiszpanią pojawiły się niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia dwóch reprezentantów. Jan Bednarek, który w drugim spotkaniu grupowym opuścił plac gry w 85. minucie, miał zmagać się z urazem mięśniowym. Z kolei Jakub Moder, jak poinformował rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski, uskarżał się ból i miał spuchnięte kolano. Piłkarz Brighton miał przejść USG oraz badanie rezonansem magnetycznym.

Występ Modera pod znakiem zapytania

W poniedziałek już odbył się trening podopiecznych Paulo Sousy. W zajęciach, pomimo problemów, wziął udział Jan Bednarek i jego występ przeciwko Szwedom wydaje się możliwy. Jakub Moder jednak nie uczestniczył w zajęciach.

Piłkarz ma spuchnięte kolano, odczuwa ból i został w hotelu z fizjoterapeutą. Miał w niedzielę wykonane USG, które nie wykazało żadnego urazu, ale dzisiaj przejdzie dokładniejsze badanie rezonansem magnetycznym. Mamy nadzieję, że pozwoli ono zdiagnozować jego problem – poinformował Jakub Kwiatkowski.

Tym samym, występ Jakuba Modera przeciwko Szwecji pozostaje pod znakiem zapytania. “Biało-czerwoni” zmierzą się z rywalami w środę o godz. 18 na Gazprom Arena w Sankt Petersburgu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO