Jakub Moder nie wziął udziału we wtorkowym treningu

Jakub Moder wciąż nie wrócił do treningów z pierwszą reprezentacją Polski. Rzecznik kadry zapewnił jednak, że występ piłkarza Brighton and Hove Albion w meczu ze Szwecją wciąż jest możliwy.

Pierwsze doniesienia na temat problemów zdrowotnym Jakuba Modera pojawiły się w niedzielę. Reprezentant Polski dzień po meczu z Hiszpanią zmagał się bowiem z bólem kolana. Następnego dnia rzecznik kadry zabrał głos w sprawie sytuacji piłkarza. Jakub Kwiatkowski wyznał, że w niedzielę 22-latek przeszedł USG, które nie wykazały żadnego urazu. Z kolei w poniedziałek zawodnik Brighton miał przejść badanie rezonansem magnetycznym.

“Decyzja zapadnie w środę”

Jakub Moder nie uczestniczył jednak we wtorkowym treningu z pierwszym zespołem. Tym samym jego występ w ostatnim meczu grupowym stoi pod znakiem zapytania.

Kuba Moder ma problemy z kolanem, został w hotelu z jednym z fizjoterapeutów. Decyzja, czy zagra ze Szwecją i czy zostanie wpisany do meczowego protokołu zapadnie w środę. Skład musimy ogłosić najpóźniej 75 minut przed spotkaniem – powiedział Jakub Kwiatkowski w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”.

Reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją w środę o godz. 18 w Sankt Petersburgu. Mecz może zadecydować o tym, czy “Biało-Czerwoni” awansują do 1/8 finału Euro 2020.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO